Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności. Zgadzam się

Zgadzam się

ZWROTY

Kupując w sklepie internetowym FEMESTAGE masz możliwość odstąpienia od umowy (zwrotu) towaru zgodnie z obowiązującymi przepisami. W celu usprawnienia tego procesu zalecamy następujący scenariusz działania:


ZWROT


Zakupione produkty można zwrócić w terminie do 14 dni od daty doręczenia przesyłki.

Krok 1: Wypełnij formularz ODSTĄPIENIA OD UMOWY - możesz go pobrać TUTAJ

Krok 2: Odeślij zwracany towar wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem na adres: 
Magazyn Femestage Eva Minge
ul. Jarosława Dąbrowskiego 4
93-173 Łódź 

z dopiskiem „SKLEP INTERNETOWY​ ZWROT FEMESTAGE ”.

Krok 3: Prześlij do nas maila z informacją, o zwrocie towaru na adres e-mail kontakt@femestage.com. W tytule miał prosimy wpisać „zwrot femestage” W treści maila prosimy o wpisanie imienia, nazwiska oraz numeru zamówienia.

Wymiana

 

W sklepie FEMESTAGE.COM wymiana towaru polega na dokonaniu zwrotu wybranego produktu i złożeniu oddzielnego zamówienia. Jeżeli okaże się, że produkt który został przez Ciebie kupiony jest np. za duży i jesteś zainteresowany zamówieniem innego rozmiaru, skorzystaj z procedury zwrotu, a produkt w innym rozmiarze zamów w oddzielnym zamówieniu.

Ważne! Nie ma możliwości wymiany towaru w obrębie jednej transakcji, a przy zamówieniu nowego produktu, należy dokonać oddzielnej płatności.

 

KIEDY OTRZYMAM ZWROT KWOTY ?

Po zatwierdzeniu zwrotu otrzymasz wiadomość e-mail potwierdzającą zatwierdzenie kwoty z informacją, że kwota zostanie wpłacona w najbliższych dniach.
Czas zwrotu na kartę kredytową zależy zawsze od Twojego banku