Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności. Zgadzam się

Zgadzam się

Informacje prasowe

Fashion Week 27.04.2015

POKAZ PREMIEROWEJ KOLEKCJI FEMESTAGE EVA MINGE NA FASHION WEEK POLAND 2015

W pokazie zostały zaprezentowane sylwetki specjalnie przygotowane na tę okazję we współpracy ze znaną stylistką Martą Kalinowską. Kolekcja pokazowa to modowa wariacja na temat radości życia, energii i soczystych kolorów. Wiele w niej odniesień do stylu Miami i lat 70-tych. Poza wielobarwnymi printami zaprojektowanymi specjalnie dla nowej marki, atrakcją pokazu były modele z metalicznej kolorowej skóry, plisowanego jedwabiu, koronki i dżinsu.

Modelki wystąpiły w butach z kolekcji Prima Moda.
Modelki z Agencji Hook Model Agency

Fashion Week 08.04.2015

NOWA MARKA DLA KOBIET FEMESTAGE EVA MINGE

FEMESTAGE to nowa propozycja modowa dla kobiet, która wywodzi się z Domu Mody Eva Minge, znanej i cenionej na całym świecie projektantki mody. Kolekcje tworzone przez artystkę zyskały uznanie na całym świecie i są prezentowane w światowych stolicach mody, takich jak: Nowy Jork, Rzym, Mediolan, Moskwa czy Paryż, obok najsłynniejszych domów mody, m.in. Chanel, Dior czy Giorgio Armani.
Obecnie projektantka objęła stanowisko Dyrektor Kreatywnej w nowo powstałej marce, która łączy modę haute couture z funkcjonalnością i wygodą ready-to-wear, jakiej wymagają współczesne kobiety od swojej codziennej garderoby.
„To dla mnie duża przyjemność tworzyć kolekcję zaprojektowaną dla młodych kobiet, które chcą być zgodne z trendami i lubią bawić się modą, a jednocześnie poszukują elegancji w codziennym wydaniu”- podkreśla Eva Minge.

W kolekcji FEMESTAGE znajdziemy połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesną wrażliwością. To marka dla kobiet, które stawiają na prostotę, ciekawą formę oraz jakość, a zarazem lubią podkreślać swoją kobiecość.
Cała kolekcja została podzielona na trzy linie - Office, Daily i Party. Każda z nich łączy wysokiej jakości tkaniny z niebywale starannym wykończeniem i dbałością o detale.  W kolekcji znajdziemy ciekawe połączenia materiałów i form oraz autorskie wzory naniesione na tkaniny.

Premiera marki FEMESTAGE odbędzie się podczas Fashion Week Poland w Łodzi 17 kwietnia 2015 r. W pokazie zostaną zaprezentowane sylwetki specjalnie przygotowane na tę okazję we współpracy ze znaną stylistką Martą Kalinowską. Kolekcja pokazowa to modowa wariacja na temat radości życia, energii i soczystych kolorów. Wiele w niej odniesień do stylu Miami oraz Boho.

Do końca roku marka FEMESTAGE planuje otworzyć  25 sklepów stacjonarnych w największych galeriach handlowych, aby jej kolekcje były dostępne dla miłośniczek mody w każdym większym mieście. Otwarcie pierwszego salonu nastąpi 10 kwietnia 2015 r. w Galerii Handlowej Alfa Centrum w Gdańsku. Obecnie działa już sklep online www.femestage.com 

SESJA FEMESTAGE Wiosna-Lato 2015:
Art Director/Stylizacja: Marta Kalinowska
Fotograf: Łukasz Ziętek/ Shootme
Modelki: Julia Banaś/ AS Management, Eliza Kukawska i Eliza Meler/ Hook
Włosy: Michał Bielecki
Make up: Patrycja Dobrzeniecka
Scenografia: Ula Wasielewska/ Witaliswitalis
Film: Kuba Kossak
 

Fashion Week 16.02.2015

Eva Minge w nowej odsłonie na Fashion Week Poland.

Eva Minge to znana i ceniona na całym świecie polska projektantka . Kolekcje tworzone przez artystkę zyskały uznanie na całym świcie i są prezentowane w światowych stolicach mody, takich jak: Nowy Jork, Rzym, Mediolan, Moskwa czy Paryż, obok najsłynniejszych domów mody, m.in. Chanel, Dior czy Giorgio Armani.

Niedawno projektantka objęła stanowisko Dyrektora Artystycznego w nowym projekcie. Będzie tworzyć kolekcje, łącząc modę haute couture z funkcjonalnością i wygodą ready-to-wear, jakiej wymagają współczesne kobiety od swojej codziennej garderoby. Swoją premierę kolekcja będzie miała na tegorocznym Fashion Week w Łodzi.