WYMIANY/ZWROTY

Kupując w sklepie internetowym FEMESTAGE masz możliwość odstąpienia od umowy (zwrotu) oraz wymiany towaru zgodnie z obowiązującymi przepisami. W celu usprawnienia każdego z tych procesów zalecamy następujący scenariusz działania:


WYMIANA


Zakupione produkty można wymienić w terminie do 14 dni od daty doręczenia przesyłki. Wymiana w znaczeniu formalnym jest odstąpieniem od umowy z tą różnicą, iż dokonujesz ponownego zamówienia towaru.

Krok 1: Wypełnij formularz ODSTĄPIENIA OD UMOWY - możesz go pobrać TUTAJ

Krok 2: Odeślij wymieniany towar wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem na adres Magazyn FEMESTAGE.com ul. Św. Piotra 4A, 81-347 Gdynia z dopiskiem „WYMIANA FEMESTAGE”.

Krok 3: Złóż nowe zamówienie z zachowaniem następujących zasad:
a) wybierz płatność przelewem
b) nie opłacaj zamówienia
c) w polu komentarz do zamówienia wpisz: "wymiana z zamówienia nr XXXX"
d) wszelkie dopłaty i nadpłaty wynikające z wymiany, będą omawiane mailowo po przejrzeniu zamówienia przez obsługę sklepu

Krok 4: Prześlij do nas e-maila z informacją, o wymianie towaru na adres e-mail kontakt@femestage.com. W tytule miał prosimy wpisać „wymiana femestage” W treści maila prosimy o wpisanie imienia, nazwiska oraz numeru zamówienia dotyczącego towaru wymienianego (pierwotne zamówienie).
 

ZWROT

Zakupione produkty można zwrócić w terminie do 14 dni od daty doręczenia przesyłki.

Krok 1: Wypełnij formularz ODSTĄPIENIA OD UMOWY - możesz go pobrać TUTAJ

Krok 2: Odeślij zwracany towar wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem na adres Magazyn FEMESTAGE.com ul. Św. Piotra 4A, 81-347 Gdynia z dopiskiem „ZWROT FEMESTAGE”.

Krok 3: Prześlij do nas maila z informacją, o zwrocie towaru na adres e-mail kontakt@femestage.com. W tytule miał prosimy wpisać „zwrot femestage” W treści maila prosimy o wpisanie imienia, nazwiska oraz numeru zamówienia.
 

KIEDY OTRZYMAM ZWROT KWOTY ?

Po zatwierdzeniu zwrotu otrzymasz wiadomość e-mail potwierdzającą zatwierdzenie kwoty z informacją, że kwota zostanie wpłacona w najbliższych dniach.
Czas zwrotu na kartę kredytową zależy zawsze od Twojego banku